Kurumsal E-Posta

Kurumsal e-posta hizmetleri, yoğun iş temposunda günlük hayatın vazgeçilmezi olan e-postalarınızı yönetebilmenizi sağlar. Hem mobil cihazlar üzerinden hem masaüstü bilgisayarlarda kullanabileceğiniz mail istemci programları mükemmel alt yapıları ile ileri seviye virüs korumalarından yararlanabilmenizi de sağlar. Yüksek oranda inbox garantili mail gönderebilmenize imkan veren kurumsal e-postalardan sizler de yararlanabilirsiniz.

Şirketinize ait alan adınız ile kurumsal mailinizi kullanabilirsiniz. Maillerinizi POP3, IMAP ya da ActiveSync ile %100 senkronize biçimde bilgisayarınızdan ay da mobil cihazlarınızdan dilediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz. Kullanıcı başına farklı boyutlarda oluşturulan e-postaların depolama alanlarını ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek şekilde seçebilirsiniz.

Size gönderilmiş her bir mail ilk etapta spam filtresinden geçer ve istenmediğinden emin olunan postalar otomatik olarak reddedilir. Şüpheli mailler ise karantinaya alınır. Bu karantina bölgesine istediğiniz zaman ilgili arayüz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca karantina sayfasının içeriği sizlere sürekli olarak raporlanır. Böylelikle karantinada bekleyen fakat almanız gereken mail var ise kontrol ederek maillerinize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal e-posta hizmetlerindeki farklı paketleri özgür bir şekilde kendi ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz. Farklı kullanıcılar için hizmet almayı düşünüyorsanız kullanıcı sayısını yüksek tutabilirsiniz. Eğer yüksek alana ihtiyacınız söz konusuysa bu tür durumlarda alan yönetimini daha iyi yapabileceğiniz geniş alana sahip paketlere göz atabilirsiniz.

Kurumsal e-posta hizmetleri sayesinde markanızı profesyonel bir şekilde dışarıya yansıtmayı başarabilirsiniz. Bu e-postalar ile şirketinize ait ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapabilir ve ekibiniz ile e-posta ağınız üzerinden dilediğiniz operasyonları profesyonel şekilde yürütebilirsiniz.

Son Blog Yazıları